HACO prináša optimálnu hodnotu

Hydraulický ohraňovací lis PPM (NC)

Jednoduchý ohraňovací lis s mechanickým vyrovnávaním polohy - rad PPM.
Lis PPM Lis PPM Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Jednoduchý ohraňovací lis s mechanickým vyrovnávaním polohy barana pomocou špeciálne navrhnutej tuhej torznej tyče a kinematického mechanizmu - rad PPM. Maximálna kapacita 40 - 320 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 1600 - 4300 mm. V základnom prevedení majú tieto ohraňovacie lisy závesný riadiaci panel s elektronicky nastavením pracovného tlaku, hĺbkového dorazu a polohy zadného dorazu. Súčasťou základného vybavenia je sada ohraňovacích nástrojov. Na želanie je možné stroj doplniť o NC riadiaci systém ATL 550.

Hydraulický ohraňovací lis CNC Synchromaster ERMS

SYNCHROMASTER - ohraňovací lis riadený CNC systémom systémom ATS 590 2D.
Lis Synchromaster Lis Synchromaster Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Rad SYNCHROMASTER sú CNC riadené ohranovacie lisy s 2D grafickým systémom Easy Bend, ktorý umoznuje riadit max 4 osi (Y1,Y2,X a R). Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky. Tento stroj je po mechanickej stránke zhodný s nizsie uvedeným ERM resp.ERMP CNC riadenými lismi a jeho presnost je zrovnatelná s plne CNC riadenými lismi (moznost ovládania az 9 osí). Jediným rozdielom je chýbajúca moznost ovládania viac ako 4 osí a zapojenie strojov do tandemu. Systém Easy Bend je lahko a jasne ovládatelný a zabezpecuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, cím umoznuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 40 do 400 ton a dlzka ohýbaného materiálu 1600 - 6000 mm. V základnej cene sú zahrnuté i univerzálne ohranovacie nástroje pre základnú výrobu. Je to najpredávanejsí ohranovací lis.

Hydraulický ohraňovací lis CNC Euromaster ERM

EUROMASTER - ohraňovací lis plne riadený CNC s grafickou podporou
Lis Euromaster Lis Euromaster Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Ohraňovacie lisy - EUROMASTER - sú plne CNC riadené lisy s grafickou podporou s možnosťou ovládania až 9 osí CNC) , interaktívnym spôsobom programovania a bombirungom už v základnej cene. V základnom prevedení je farebný grafický riadiaci systém FASTBEND 2 s 15" obrazovkovým displejom. Na želanie je možné stroj vybaviť vyššími verziami riadiacich systémov s 3D programovaním a LCD monitorom. Súčasťou štandardného vybavenia je i simulačný software PC pre prípravu, archiváciu, analýzy zákaziek, ponuky a programovanie vo virtuálnom režime (vytvorí sekvencie ohybov, spočíta potrebný tlak, rozvinutú dĺžku, čas potrebný ohýbanie atp.). CNC ohraňovacie lisy tohto radu je možné podľa potreby spájajú do tandemu i tridemu. Maximálna kapacita jednotlivých strojov je od 40 do 400 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 1600 - 6000 mm. Pri tandeme a tridme sa samozrejme dlžka ako aj tlak zvyšuje násobkom strojov.

Hydraulický ohraňovací lis CNC Presmaster EPRM

PRESMASTER - ohraňovací lis je plne riadený CNC s grafickou podporou
Lis Premaster Lis Premaster Pozri video Pozri video Ohraňovacie lisy - PRESMASTER - sú plne CNC riadené lisy s grafickou podporou s možnosťou ovládania až 9 osí CNC) , interaktívnym spôsobom programovania a bombirungom už v základnej cene. V základnom prevedení je farebný grafický riadiaci systém FASTBEND 2 s 15" obrazovkovým displejom. Na rozdiel od lisov EUROMASTER a SYNCHROMASTER majú lisy PRESMASTER väčšie otvorenie , väčší zdvih barana, vyššiu približovaciu rýchlosť barana až 200mm/s, ako aj vyššiu rýchlosť návratu barana až 150mm/s . Samozrejmosťou je veľká rýchlosť zadných dorazov. V štandarde sa dodáva s CNC riadením 6 osí Maximálna kapacita jednotlivých strojov je od 135 do 250 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 2600 - 4300 mm. Pri tandeme a tridme sa samozrejme dlžka ako aj tlak zvyšuje násobkom strojov.

Hydraulický ohraňovací lis HDSY

HDSY ohraňovací lis je plne riadený CNC s grafickou podporou
Lis HDSY Lis HDSY Pozri video Ohraňovacie lisy CNC typového radu HDSY. Sú to veľmi výkonné a silné stroje určené pre ťažkú výrobu. Na rozdiel od predchádzajúcich CNC riadených lisov sú pre svoju mohutnosť zapustené do podlahy. Riadenie tejto typorady je podobné s radou Euromaster. Vyrábajú sa v kapacitách od 400 do 1500 ton a dĺžka ohybu od 3100 do 8000 mm. I tieto stroje je možné spájať podľa potreby do tandemu, alebo tridemu.