HACO prináša optimálnu hodnotu

Hydraulický ohraňovací lis PPM (NC)

Jednoduchý ohraňovací lis s mechanickým vyrovnávaním polohy - rad PPM.
Lis PPM Lis PPM Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Jednoduchý ohraňovací lis s mechanickým vyrovnávaním polohy barana pomocou špeciálne navrhnutej tuhej torznej tyče a kinematického mechanizmu - rad PPM. Maximálna kapacita 40 - 320 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 1600 - 4300 mm. V základnom prevedení majú tieto ohraňovacie lisy závesný riadiaci panel s elektronicky nastavením pracovného tlaku, hĺbkového dorazu a polohy zadného dorazu. Súčasťou základného vybavenia je sada ohraňovacích nástrojov. Na želanie je možné stroj doplniť o NC riadiaci systém ATL 550.

CNC Ohraňovací lis ATP

CNC Ohraňovací lis ATP - ohraňovací lis riadený CNC systémom.
Lis ATP Lis ATP Pozri katalóg vo formáte PDF Rad ATP sú CNC riadené ohranovacie lisy s 2D grafickým systémom Easy Bend, ktorý umoznuje riadit max 4 osi (Y1,Y2,X a R ). Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky. Tento stroj má vynikajúci pomer ceny pri CNC riadených ohraňovacích lisoch . Jediným rozdielom je chýbajúca moznost ovládania viac ako 4 osí a zapojenie strojov do tandemu. Systém Easy Bend je lahko a jasne ovládatelný a zabezpecuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, cím umoznuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 63 do 600 ton a dlzka ohýbaného materiálu 1500 - 6000 mm. V základnej cene sú zahrnuté i univerzálne ohranovacie nástroje pre základnú výrobu.

Hydraulický ohraňovací lis CNC Synchromaster ERMS

SYNCHROMASTER - ohraňovací lis riadený CNC systémom systémom ATS 590 2D.
Lis Synchromaster Lis Synchromaster Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Rad SYNCHROMASTER sú CNC riadené ohranovacie lisy s 2D grafickým systémom Easy Bend, ktorý umoznuje riadit max 4 osi (Y1,Y2,X a R). Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky. Tento stroj je po mechanickej stránke zhodný s nizsie uvedeným ERM resp.ERMP CNC riadenými lismi a jeho presnost je zrovnatelná s plne CNC riadenými lismi (moznost ovládania az 9 osí). Jediným rozdielom je chýbajúca moznost ovládania viac ako 4 osí a zapojenie strojov do tandemu. Systém Easy Bend je lahko a jasne ovládatelný a zabezpecuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, cím umoznuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 40 do 400 ton a dlzka ohýbaného materiálu 1600 - 6000 mm. V základnej cene sú zahrnuté i univerzálne ohranovacie nástroje pre základnú výrobu. Je to najpredávanejsí ohranovací lis.

Hydraulický ohraňovací lis CNC Euromaster-S (EM-S)

EUROMASTER S (EM-S) - ohraňovací lis plne riadený CNC s grafickou podporou
Lis Euromaster Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Rada EUROMASTER – S (EM-S) sú vysokorýchlostné CNC riadené ohranovacie lisy s 2D - 3D grafickým systémom FAST BEND Mutitouch Premium 21“ resp 24“, ktorý umožňuje riadiť až 9 osí. Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky v rýchlosti až 200 mm/sec.. Tento stroj má rýchlonastaviteľný zadný doraz v ose X 1000 mm/sec, v ose R 250 mm/sec, v osiach Z1 a Z2 1000 mm/sec. Špičkový ohraňovací lis EUROMASTER – S umožňuje vďaka rýchlosti väčšiu produktiviru práce. Štandardne sa vybavuje PROMECAN-AMADA upínaním, ako aj WILA upínaním. FAST BEND MT Premium 2D 21“ resp 3D 24“ je ľahko a jasne ovládatelný a zabezpečuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, čím umožňuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 75 do 400 ton a dlzka ohýbaného materiálu 2000 - 6000 mm.

Hydraulický ohraňovací lis CNC Pressmaster PMS

PRESSMASTER PMS - ohraňovací lis je plne riadený CNC s grafickou podporou
Lis Pressmaster Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri katalóg vo formáte PDF Pozri video Pozri video Rada PRESSMASTER (PMS) sú vysokorýchlostné CNC riadené ohranovacie lisy s 2D - 3D grafickým systémom FAST BEND Mutitouch Premium 21“ resp 24“, ktorý umožňuje riadiť až 9 osí. Oproti rade EUROMASTER – S majú zväčšené otvorenie a zväčšený zdvih barana. Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky v rýchlosti až 200 mm/sec.. Tento stroj má rýchlonastaviteľný zadný doraz v ose X 1000 mm/sec, v ose R 250 mm/sec, v osiach Z1 a Z2 1000 mm/sec. Špičkový ohraňovací lis PRESSMASTER – S umožňuje vďaka rýchlosti väčšiu produktiviru práce. Štandardne sa vybavuje PROMECAN-AMADA upínaním, ako aj WILA upínaním. FAST BEND MT Premium 2D 21“ resp 3D 24“ je ľahko a jasne ovládateľný a zabezpečuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, čím umožňuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 75 do 250 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 2000 - 4000 mm.

Hydraulický ohraňovací lis HDSY

HDSY ohraňovací lis je plne riadený CNC s grafickou podporou
Lis HDSY Lis HDSY Pozri video Ohraňovacie lisy CNC typového radu HDSY. Sú to veľmi výkonné a silné stroje určené pre ťažkú výrobu. Na rozdiel od predchádzajúcich CNC riadených lisov sú pre svoju mohutnosť zapustené do podlahy. Riadenie tejto typorady je podobné s radou Euromaster. Vyrábajú sa v kapacitách od 400 do 1500 ton a dĺžka ohybu od 3100 do 8000 mm. I tieto stroje je možné spájať podľa potreby do tandemu, alebo tridemu.