Zakružovačky plechů a profilů

Hydraulické tříválcové zakružovačky.

Hydraulické tříválcové zakružovačky plechů G line

Hydraulické tříválcové zakružovačky plechů G line.

Tříválcové zakružovačky plechů s předohybem, pro kvalitní zakružení do válcového případně i kuželového tvaru. Je možné je dodat se standardním řízením (elektrické odměřování), NC řízením LYNX nebo plně CNC řízené.

Už ve standardu je digitální odměřování polohy spodních válců, kalené válce, možnost kuželového zakružení jakož i hydraulická ochrana proti přetížení. Pro urychlení výroby a ulehčení manipulace je možné dodat celou řadu příslušenství (boční, centrální podpěry jedno i dvoj řadě, přídavný stůl, elektro - hydraulickou kalibraci a jiné. Stroje se vyrábějí s rozměrech šířka plechu 1250 - 4100 mm a tloušťky plechu 4 - 150 mm. Naše zakružovačky jsou velmi spolehlivé snadno ovladatelné stroje kde pro pohon je použita bezúdržbová planetová převodovka s hydromotorem, čímž je zajištěno přímé zpřevodování bez ztráty potřebné síly.

PDF VIDEO

Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechů M line

Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechů M line.

Čtyřválcové zakružovačky s předohybem zajišťují kvalitní zakružení do válcového případně i kuželového tvaru s minimální náběhovou ploškou na začátku zakružení. Je možné je dodat se standardním řízením (elektrické odměřování), NC řízením LYNX nebo plně CNC řízené.

Už ve standardu je digitální odměřování polohy spodních válců, kalené válce, možnost kuželového zakružení jakož i hydraulická ochrana proti přetížení. Pro urychlení výroby a ulehčení manipulace je možné dodat celou řadu příslušenství (boční, centrální podpěry jedno i dvoj řadě, přídavný stůl, elektro - hydraulickou kalibraci a jiné). Stroje se vyrábějí s rozměrech šířka plechu 1250 - 4100 mm a tloušťky plechu 4 - 150 mm. Naše zakružovačky jsou velmi spolehlivé snadno ovladatelné stroje kde pro pohon je použita bezúdržbová planetová převodovka s hydromotorem, čímž je zajištěno přímé zpřevodování bez ztráty potřebné síly.

PDF VIDEO

Hydraulické trojvalcové zakružovačky plechov F line

Hydraulické 2 dvojjvalcové zakružovačky plechov F.

Nová zakružovačka F Line je ideálnym riešením na zakružovanie veľmi malých priemerov a pre maximálnu priemyselnú produktivitu. Stroj MG má horný valec vyrobený z ocele a motorizovaný spodný valec vyrobený zo špeciálneho uretánového materiálu: zakrivenie tohto uretánového valca umožňuje veľmi rýchle časy ohýbania.

Pri predohýbaní je veľmi dôležitý aj motorizačný aspekt, ktorý nám umožňuje maximálne precízne a kontrolovane priviesť plech do stredu valcov bez rizika zošmyknutia plechu. Získame predbežný ohyb, ktorý nepresiahne 1,5 alebo 2-násobok hrúbky plechu.

S F Line sa dosiahne správna deformácia plechu po celej užitočnej dĺžke: dokonalá kruhovitosť -skruže plášťa bez akejkoľvek plochej časti, v jedinom prechode.

MG navrhuje a vyrába priamo túto širokú škálu automatizovaných strojov, ktoré vykonávajú celý proces ohýbania v jednom jednoduchom kroku. Precíznosť spracovania umožňuje zaradenie nášho stroja do automatických výrobných liniek, a to aj veľmi sofistikovaných.

PDF

Zakružovačky profilů AR line

Hydraulické zakružovačky profilů AR line 60 - 250.

Hydraulické zakružovačky profilů jsou robustní konstrukce, která zajišťuje stabilitu a tím i přesnost zakružení profilů. Mají tři hnané válce, každý s planetovým hydromotorem. Toto řešení nepotřebuje žádné další převodovky, synchronizaci, ramena a spojky. Dva boční válce, tvořící obvodový tvar zakružování profilu, jsou plynule přestavitelné a jejich poloha elektronicky odměřována. Zakružovací hřídele jsou uloženy v bezúdržbových dvouřadých sférických válečkových ložiskách. Vysoká kvalita výsledného zakružení a poměr cena / výkon je velmi příznivou charakteristikou tohoto stroje. Hydraulické zakružovačky, za pomoci vhodných kladek dokážou zakroužil téměř každý profil a to v libovolné poloze. Vyrábějí se s výkonem od 3 do 45 kW.

PDF

Hydraulické rovnačky plechov SP line

Hydraulické rovnačky plechov SP line .

MG vyrába kompletný rad rovnacích strojov, ideálne riešenie, ako sa vyhnúť problémom počas výrobného procesu zvitkov: rezanie, ohýbanie, lisovanie a strihanie. V skutočnosti plechy vyrábané na valcovacích linkách majú často nerovinnosti: ktoré ovplyvňujú následné procesy a spôsobujú nákladné oneskorenia vo výrobe.

Rad rovnacích strojov MG eliminuje akékoľvek možné zakrivenie a zvlnenie plechu, čím sa znižujú náklady a problémy zákazníkov. Naše viacvalcové rovnacie zariadenie pracuje tak, že materiál podrobuje „striedavým deformáciám“: priemer a rozstup valcov sú nevyhnutné na dosiahnutie dokonalého výsledku v závislosti od hrúbky a typu spracovávaného materiálu. Rovnacie stroje MG sú schopné eliminovať všetky formy zakrivenia a zvlnenia plechu. S vykonávaným procesom plastickej deformácie striedajúcim sa s motorizovanými valcami: väčší počet valcov v prípade tenkých a menších materiálov pre hrubšie plechy.

Každý stroj je prispôsobený hrúbke a druhu spracovávaného materiálu. Navrhnuté a vyrobené s konfiguráciou 5, 7, 9 valcov (spodné sú ovládané hydraulicky), na spracovanie plechu požadovanej šírky a hrúbky.

Systém MG pozostáva zo 4 horných rovnacích valcov a 5 spodných valcov. Súčasťou sú aj 4 valčeky, ktoré upínajú – vťahujú a vyťahujú plech, dva pre každú časť stroja na vstupnej a výstupnej strane.

PDF