Plazmové stroje

Plazmové stroje Kompakt, Proxima a Whitney výrobcu Haco.

Plazmové stroje Kompakt

Plazmový stroj Kompakt.

Dizajn sytému HACO KOMPAKT je založený na dlhoročných skúsenostiach v stredisku CNC Plazmových Páliacich strojov. Velká prispôsobiteľnosť rôznym velkostiam s grafickým programovacím systémom a ľahko prístupnou pracovnou plochou je tento systém jednoduchý na obsluhu. Páliaci systém Haco KOMPAKT je vyrábaný tak, aby spĺňal najvyššie štandardy a bezpečnostné normy CE. Optimálny pomer cena/výkon sýstému Haco KOMPAKT, predurčuje tento systém ako vynikajúcu investíciu do budúcnosti Vášho podniku. Stroje osádzame plazmovými systémami HYPERTERM alebo KJELLBERG.

PDF VIDEO

Plazmové stroje Proxima

Plazmový stroj PROXIMA je navrhnutý pre strihanie materiálu až do dlžky 12 metrov.

PROXIMA je plne automatizovaný CNC páliaci systém. Na rozdiel od rady KOMPAKT, vedenie konzoly je samostatné od stola páliaceho systému, čo maximálne eliminuje vplyv tepla na vedenie konzoly. Na konzolu je možné nainštalovať okrem plazmového horáka aj kyslíkový resp.viac kyslíkových horákov. Môžeme pre Vás vyrobiť stroj do dĺžky do 20 m a šírky 6 m a maximálnym počtom 6 kyslíkových horákov (s 1 plazmovým systémom alebo bez). Prevedenie stroja ako aj práca na ňom predurčuje vysokokvalitné a presné rezanie. Stroje osádzame plazmovými systémami HYPERTERM alebo KJELLBERG.

PDF VIDEO

Plazmové stroje Whitney

Kombi stroj plazma - vysekávačka HACO Whitney.

Naše kombi stroje Plazma-Vysekávačka vyrobia viac výrobkov za deň z oceľového, hliníkového plechu, než akékoľvek iné zariadenie vrátane laseru, plazmy či vodného lúča. Naviac na výrobu výrobkov našou technológiou je potrebné vynaložiť menšie náklady ako pri iných technológiách. Prezentujeme Vám ako zdvojnásobiť zisk a maximalizovať návratnosť vašich investicií.