Zakružovačky plechov a profilov

Hydraulické trojvalcové zakružovačky.

Hydraulické trojvalcové zakružovačky plechov 3HBR

Hydraulické trojvalcové zakružovačky plechov 3HBR.

Trojvalcové zakružovačky plechov s predohybom, pre kvalitné zakruženie do valcového prípadne i kužeľového tvaru. Je možné ich dodať so štandardným riadením (elektrické odmeriavanie), NC riadením LYNX alebo plne CNC riadené.

Už v štandarde je digitálne odmeriavanie polohy spodných valcov, kalené valce, možnosť kuželového zakruženia ako aj hydraulická ochrana proti preťaženiu. Pre urýchlenie výroby a uľahčenie manipulácie je možné dodať celú radu príslušenstva ( bočné, centrálne podpery jedno ako aj dvoj radé, prídavný stôl, elektro – hydraulickú kalibráciu a iné. Stroje sa vyrábajú v rozmeroch šírka plechu 1250 - 4100 mm a hrúbky plechu 4 - 150 mm. Naše zakružovačky sú veľmi spoľahlivé jednoducho ovládateľné stroje kde pre pohon je použitá bezúdržbová planétová prevodovka s hydromotorom, čím je zabezpečené priame sprevodovanie bez straty potrebnej sily.

PDF VIDEO

Hydraulické štvorvalcové zakružovačky plechov 4HBR

Hydraulické štvorvalcové zakružovačky plechov 4HBR.

Štvorvalcové zakružovačky s predohybom zabezpečujú kvalitné zakruženie do valcového prípadne i kužeľového tvaru s minimálnou nábehovou plôškou na začiatku zakruženia. Je možné ich dodať so štandardným riadením (elektrické odmeriavanie), NC riadením LYNX alebo plne CNC riadené.

Už v štandarde je digitálne odmeriavanie polohy spodných valcov, kalené valce, možnosť kuželového zakruženia ako aj hydraulická ochrana proti preťaženiu. Pre urýchlenie výroby a uľahčenie manipulácie je možné dodať celú radu príslušenstva (bočné, centrálne podpery jedno ako aj dvoj radé, prídavný stôl, elektro – hydraulickú kalibráciu a iné). Stroje sa vyrábajú v rozmeroch šírka plechu 1250 - 4100 mm a hrúbky plechu 4 - 150 mm. Naše zakružovačky sú veľmi spoľahlivé jednoducho ovládateľné stroje kde pre pohon je použitá bezúdržbová planétová prevodovka s hydromotorom, čím je zabezpečené priame sprevodovanie bez straty potrebnej sily.

PDF VIDEO

Zakružovačky profilov HPR

Mechanicko-elektronické zakružovačky profilov HPR 30 - 40.

Majú konštrukciu, ktorá zabezpečuje stabilitu a tým i presnosť zakrúžených profilov. Majú dva hnané valce. Toto riešenie nepotrebuje žiadne ďalšie prevodovky, synchronizáciu, ramená a spojky. Vrchný valec tvoriaci obvodový tvar zakružovaného profilu, je manuálne prestaviteľný a jeho poloha je nastaviteľná podľa stupnice. Vysoká kvalita výsledného zakruženia a pomer cena / výkon je veľmi priaznivou charakteristikou tohto stroja. Vyrábajú sa s výkonom 0,75 kW resp. 1,1 kW.

PDF

Zakružovačky profilov HPR

Hydraulické zakružovačky profilov HPR 60 - 250.

Hydraulické zakružovačky profilov sú robustnej konštrukcie, ktorá zabezpečuje stabilitu a tým i presnosť zakrúžených profilov. Majú tri hnané valce, každý s planétovým hydromotorom. Toto riešenie nepotrebuje žiadne ďalšie prevodovky, synchronizáciu, ramená a spojky. Dva bočné valce, tvoriace obvodový tvar zakružovaného profilu, sú plynulo prestaviteľné a ich poloha elektronicky odmeriavaná. Zakružovacie hriadele sú uložené v bezúdržbových dvojradových sférických valčekových ložiskách. Vysoká kvalita výsledného zakruženia a pomer cena / výkon je veľmi priaznivou charakteristikou tohto stroja. Hydraulické zakružovačky, za pomoci vhodných kladiek dokážu zakružiť takmer každý profil a to v ľubovoľnej polohe. Vyrábajú sa s výkonom od 3 do 45 kW.

PDF